ProFLEX 70

Підвищений комфорт

Ця віконна система характеризується підвищеним рівнем тепло- і шумоізоляції. Герметичність стиків надійно захищає вікна, в тому числі й від проникнення вологи, пилу та протягів. Комфортне використання тут забезпечується поєднання надійності і якості конструкції, а також безпеки використовуваних матеріалів. За рахунок ширини фальця профілю, в цій віконній системі передбачене встановлення двокамерних склопакетів шириною 40 мм.

Тому, вибравши даний варіант профілю, ви не тільки отримуєте посилений теплозахист, а й економію витрат на опалення і обігрів. Якщо підвищений комфорт - це те , до чого ви прагнете, то вибір на користь цієї віконної системи очевидний. 

ProFLEX 70 - це система високоякісних шестикамерних ПВХ профілів для виробництва віконних конструкцій; це універсальність, лаконічність і висока морозостійкість. Профільна система ProFLEX 70 є сумою багаторічного досвіду та інноваційних розробок в області світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілю. Система  розроблена з урахуванням останніх тенденцій ринку світлопрозорих конструкцій.

Монтажна глибина 70 мм та шестикамерна конструкція дозволила досягти величини коефіцієнта опору теплопередачі, рівного 0,83 м2С / Вт.
Високий показник теплоізоляційних властивостей досягається завдяки саме шестикамерній конструкції і збільшеною до 70 мм шириною профілю, а так само тим, що армуючий профіль відділений від зовнішньої лицьової стінки не менше, ніж двома попередніми камерами, а від внутрішньої лицьової стінки - 3 камерами, що знижує ймовірність утворення містків холоду і тим самим збільшує загальний коефіцієнт опору теплопровідності. Збільшена ширина фальца склопакета дозволяє використовувати всю гаму склопакетів, в тому числі морозостійких, товщиною до 40 мм. Фальц під склопакет має невеликий нахил для звільнення порожнини від конденсату. При установці заповнення в фальц під склопакет встановлюється компенсаційна прокладка, що розподіляє навантаження на фальц, тим самим забезпечуючи комфортну експлуатацію виробів. В системі профілів ProFLEX 70 використовуються армуючі профілі товшиною 1,2 мм що надає виробам особливу жорсткість і міцність.
Білосніжна, ідеально гладка поверхня виглядає в інтер'єрі дуже привабливо, і не вимагає особливих зусиль при збиранні. Вікна з профілю ProFLEX 70 подарують вам естетичність, новий рівень комфорту і високу якість.