Вінкхаус

Безпека

Фурнітурні системи сімейства activPilot мають свою відмінну систему замикання, яка базується на унікальних протівовзломних штифтах (запірних цапфах) в формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так і з посиленими противовзломними, а також регулюють притиску стулки до рами.
Важливим аргументом для покупця є те, що, маючи такі восьмигранні грибки на всіх елементах фурнітури по периметру, вікно дуже легко зробити протівовзломним з точки зору фурнітури - просто замінивши на рамі відповідні звичайні зачепи на протизламні. А додавши до них певні додаткові елементи - отримати клас противовзломности RC1-RC3 згідно з європейськими нормами ENV 1627-1630: 2011.

Зручність

У порівнянні з попередньою системою autoPilot, кількість елементів activPilot, необхідних для монтажу на вікно, істотно зменшилася. Однак кожен елемент став багатофункціональним. Наприклад, зачепи на рамі не тільки привертають стулку до рами, а й контактують з додатковими елементами для виконання певних функцій.
Багатофункціональні елементи activPilot легко і швидко монтуються навіть на встановлені вікна. Один елемент - це дві або більше додаткових функцій
Вишуканий дизайн

Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених разом, - це відмінна риса систем фурнітури activPilot, символ інновацій та високої якості. До розробки нашої фурнітури ми залучили сучасного промислового дизайнера. Завдяки цьому поряд з функціональністю отримали благородне витонченість кожного елементу.