Proflex

 

Традиційна якість і сучасні технології


Профіль виготовляється на високотехнологічних лініях 5-го покоління фірми «GRUBER & Co» (Австрія), яка брала участь в розробці проекту і запуску заводу. За рівнем використовуваних технологій виробництво відповідає кращим світовим зразкам.

Особлива увага приділяється забезпеченню високої якості продукції. Для цього був розроблений і впроваджений комплекс стандартів підприємства по системі якості продукції відповідно до ГОСТ ICO 9003-96.

Якість профілів, що випускають забезпечується оригінальною рецептурою суміші, а також безпрецедентними заходами щодо забезпечення технологічної дисципліни та культури виробництва. Всі технологи, які задіяні на підприємстві, стажувалися в Австрії.

Особлива увага приділяється якості вихідних матеріалів. Для виробництва використовуються тільки якісний ПВХ матеріал і імпортні, перевірені часом і власним вхідним контролем, добавки та інгредієнти.

ПВХ-суміші для виробництва профілю поставляються фірмою «Borsodchem» (Угорщина), яка була протестована в Австрії фірмою «GRUBER & Co» і відповідають світовим стандартам якості. Підтвердженням високої якості системи профілів є результати гарантійних випробувань, проведених на відповідність нормативам: ISO 306, DIN 53453, DIN 53457, RAL GZ 716/1 (використані європейські стандарти).

Довговічність ПВХ-профілю складає не менше 40 умовних років експлуатації в холодних кліматичних умовах.

Розробка екологічно чистої технології на основі цинково-калієвих стабілізаторів: «Chemson» (Австрія).
Розробка системи профілів: «GRUBER & Co» (Австрія).
Екструдери: «Combi-Line» ( «GRUBER & Co») (Австрія).
Основна сировина ПВХ: США, Німеччина, Угорщина.
Стабілізатори: Австрія, Німеччина.
Модифікатори: Франція, Бельгія, Швейцарія.