ProFLEX 58

Оптимальний варіант

ProFLEX 58 ця віконна система є розумним вибором насамперед при комплексних замовленнях. Поєднання прийнятної ціни та особливостей профілів з монтажною глибиною 58 мм - 4 камери роблять цю систему особливо привабливою. Якщо Ви цінуєте якість, і в той же час не готові переплачувати за додатковий комфорт, то цей варіант буде розумним рішенням при виборі віконної системи. Якщо Ви розглядаєте варіанти для заміни вікон в державних закладах, офісах комерційних компаній і приватних будинків, то обов"язково зверніть ОСОБЛИВУ увагу на цей варіант.

ProFLEX 58 - це система високоякісних чотирьохкамерних ПВХ профілів для виробництва віконних і дверних блоків. Конструкція системи ПВХ профілів ProFLEX 58 досить проста і технологічна (монтажна ширина профілю - 58 мм), що дозволяє виготовляти вікна будь-якої форми.
Високі теплоізоляційні властивості в даній профільній системі гарантують сприятливий мікроклімат всередині приміщення з урахуванням будь-яких температурних факторів даної кліматичної зони.
Зовнішній вигляд профілю вирішений в сучасному стилі - без зайвого пафосу, в стриманому технологічному ключі. Для вирішення сміливих дизайнерських рішень є широка гама додаткових кольорів ламінованого профілю. Сам профіль має сніжно-білий колір з глянцевою поверхнею, що робить вікна з профілю ProFLEX 58 вишуканим доповненням будь-якого інтер'єру.

Кількість камер - 4;
Колір ущільнювача - чорний;
Кількість контурів ущільнення - 2;
Довговічність експлуатації - 30 років;
Товщина склопакета, мм - до 32.