ProFLEX Eco

Стандартне рішення

ProFLEX Eco - ця віконна система користується особливою популярністю серед жителів України. Попит на неї обумовлений розумним поєднанням ціни, якості та практичності. Дане рішення є нормою сучасних пластикових вікон. Тому, обравши саме цей вид профілю, Ви зможете вигідно вирішити питання тепло-шумоізоляції свого приміщення. Простота експлуатації та довговічність дозволять Вам надовго зберегти естетичний зовнішній вигляд Ваших вікон.
При використанні системи ProFLEX Eco, відкоси завжди залишаються кімнатної температури, і зменшується вірогідність випаду конденсату на них у зимовий період.

Конструкція і розташування камер імпоста виключають можливість промерзання профілю. Камера армуючого профілю розташована між двома малими камерами, що запобігає переходу тепла по металу. Сам армуючий профіль має з одного боку зазор, призначений для компенсації зміни лінійних розмірів при зміні температури. Усередині профілю підсилювальний вкладиш розташовується прорізом до зовнішньої сторони, так як саме зовні відбуваються різкі скачки температури (нагрівання від сонця, мороз і ін.)
Спеціальні канавки на прихованих площинах профілю полегшують кріплення фурнітури і підсилювального вкладиша, не дозволяючи зриватися саморізами і точно позначаючи місця кріплення
Штапік виготовляється з коекструдованим ущільненням. Таке ущільнення, на відміну від протягненого, не зменшується в розмірах, з часом не «зсихається» і не тріскається.
Конфігурація штапіку забезпечує безступінчате сполучення з іншими профілями (бруд не скупчується на стику).
Великий розмір попередньої камери покращує показники по теплозахисту.
Наявність напливів на стулках забезпечує надійне кріплення саморізів для петель.
Додаткові перетинки в віконній рамі надійно фіксують саморізи для кріплення фурнітурних зацепів.


Кількість камер - 3;

Колір ущільнювача - чорний;
Кількість контурів ущільнення - 2;
Довговічність експлуатації - 30 років;
Товщина склопакета, мм - до 32.